« Tagasi

Aadressmuutus

Tuletame meelde, et alates 21. oktoobrist 2017 on seoses omavalitsuste ühinemisega muutunud aadress. Kohtla-Nõmme valla asemel on Kohtla-Nõmme alevis järgmine aadress: Ida-Virumaa, Toila vald, Kohtla-Nõmme alev, indeks 30503.

Posti sihtnumbreid ei ole plaanis sel aastal muuta ning et kõik postisaadetised saavad kindlasti kohale viidud nii uue kui ka vana aadressi alusel. Peale haldusreformi lõppemist hakkavad sihtnumbrite muutmised, kuid mitte varem kui 2018. aastal. Omniva teavitab kliente sihtnumbri muudatusest vähemalt 2 nädalat ette. Sihtnumbri muudatuse info postitatakse kliendi postkasti.

Selgitused haldusreformiga seotud registrikannete muudatustest ja tehtud muudatused on leitavad Maa-ameti veebilehelt: http://geoportaal.maaamet.ee/index.php?lang_id=1&page_id=575

Registrites muudetakse andmeid automaatselt; registriandmete muudatus võib toimuda mõningase viitega paari päeva jooksul.
Kui inimesel tekib soov teada saada, milline on tema aadress pärast haldusreformi, kas see jääb samaks või mitte, saab ta Maa-ameti geoportaali avalehel oleva aadressi teisendaja abil seda järele vaadata. Sisestades aadressi teisendaja otsingusse oma aadressi, näidatakse ekraanil haldusreformijärgset aadressi.

Aadressi teisendaja » Vaata järele, kas Sinu aadress muutub

Halduspiiride kaardirakendus » Haldusreformi järgsed halduspiirid

Geoportaal » Täpsem teave 2017. aasta haldusreformi muudatustest  aadressiandmete süsteemis